"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Büyük bir satın alım yapmak veya yüksek faizli borcu ödemek için yardıma ihtiyacınız varsa, kişisel veya kurumsal kredi faydalı bir finansal araç olabilir. En kolay kredi bazı istatistiklere göre, müşteriler için rekabet eden borç verenlerde ki artış ve Türkiye’deki yetişkinlerin %10’undan fazlasının kişisel bir krediye sahip olması şaşırtıcı değil. Bankaların kredi gereksinimlerini karşılıyorsanız ve ödeyeceğiniz faiz oranlarında güvenilir olursanız, kişisel kredi almak kolay olabilir. Bireysel krediye hak kazanmak için neye ihtiyacınız olduğunu anlamak, kredinizin onaylanması için zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Kredi veren bankaların web sitesinde açıkça belirtilmemiş olsa da, iyi bir kredi puanı olan birinin kişisel kredi için onaylanması genellikle daha kolaydır. Geleneksel bankalar, kredinizi geri ödemenizin ne kadar olası olduğunu belirlemek için genellikle bir kredi puanı kontrolü yaparlar. Kredi puanınız ne kadar yüksek olursa, bankanın düşünme süresi o kadar kısalır, zamanında ödeme yapmanız daha olasıdır. Daha da iyisi: İyi bir kredi puanınız varsa, düşük faizli kişisel kredilere hak kazanma olasılığınız daha yüksektir.

Kişisel veya kurumsal kredinizi ne kadar sürede alabileceğiniz, kredi işlemi için seçtiğiniz bankaya bağlıdır. Bazıları saatler alırken, diğerleri birkaç hafta sürebilir. Bazı durumlarda, bu süreci çevrimiçi bir kredi karşılaştırma aracı kullanarak karşılaştırabilirsiniz; kredi puanlarınızı etkilemeyecek kolay bir kredi kontrolü ile ön yeterlilik kazanırsınız. Çevrimiçi kredi başvurusuna imkan veren bankalardan kişisel kredi almak genellikle geleneksel bankalar ve kredi birlikleri gibi daha geleneksel seçeneklerden daha hızlıdır. Bunun nedeni, önceden onay vermeniz ve borç verenin web sitesi üzerinden gerekli bilgileri gönderebilmenizdir. İlk başvuru formunu doldurduktan sonra, hangi kredi programı için hak kazandığınızı ve birkaç dakika içinde ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz.

En Kolay Kredi Nasıl Çekilir

Öncelikle bu konuda bilmemiz gereken ilk şey, çoğu bankanın kredi işlemlerinde prosedürlerinin aynı olduğudur. Fakat bazı bankalar kredi şartlarını diğer bankalara göre daha kolay belirleyebilmektedir. Bu bankaları yazımızın devamında sizler için sıralayacağız. En kolay krediyi bankaların internet siteleri üzerinden veya mobil şubelerinden size uygun kredi programlarına başvurarak çekebilirsiniz. Öncelikle size en uygun kredi programını bulmanız ve bunu belirlemeniz gerekli. Daha sonra ise bankanın bu kredi başvurusunda istediği şartları ve belgeleri öğrenmelisiniz. Bunları bildikten sonra bankaların internet siteleri üzerinden veya mobil şubelerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

En Kolay Krediyi Hangi Bankalar Verir

Kredi çekme işlemlerinde çoğu bankanın prosedürlerinin aynı olduğunu yukarıda da size belirtmiştik. Fakat diğer bankalara kıyasla kredi çekme işlemlerinde daha kolay şekilde müşterilerine kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankaları isterseniz hemen sizler için sıralayalım. En Kolay Kredi Nasıl Çekilir? En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

  • CepteTeb
  • Nkolay Kredi
  • İş Bankası Anında Kredi
  • Akbank Direkt Kredi
  • Yapı Kredi Anında Kredi
  • ING E-Kredi

Kolay kredi veren bankaları size bu şekilde özetleyebiliriz. Aynı zamanda bu bankaların şubesiz bankacılık imkanlarından da kredi başvurusu esnasında kesinlikle faydalanmalısınız. Bu bankaların size uygun kredi ürünlerine internet veya mobil bankacılıktan kolay bir şekilde şubeye gitmeden başvurabilir, kısa bir süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.    Kolay kredi çekme yöntemleri ni merak edenler için ayrı bir yazı hazırladık.

Kimler Kolay Kredi Çekebilir?

Herkes! Bankaların kolay kredi imkanlarından sabit bir geliri olan ve bu gelirini belgeleyebilen herkes faydalanabilir. Gereken tek şey 18 yaşının üstünde olmanız ve sabit bir gelirinizin olmasıdır. Eğer bu şartları karşılıyorsanız şu an bile internet bankacılığı sayesinde bankaların kredi ürünlerine kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Bunu yapmanız için ise bankaların resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Öyle ki günümüzde ücretsiz olarak göndereceğiniz SMS mesajları yoluyla dahi kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Kısaca, 18 yaşının üstündeyseniz ve belgeleyebileceğiniz bir sabit geliriniz var ise, her türlü bankanın her çeşit kredi ürününe kolay bir şekilde başvurabilir, eğer onay alırsanız kredi çekebilirsiniz.

En Kolay Kredi Çekmek İçin Hangi Belgeler Gerekir?

Bankaların diğer bütün ürünlerinde olduğu gibi kredi ürünlerinin başvurusunda da sizden bazı belgeler talep edilecektir. İnternet üzerinden başvuru yaparsanız bu belge taleplerini es geçme imkanınız bulunmaktadır. Fakat kredi talebiniz onaylanırsa şubeye bu belgeleri teslim etmek amacıyla çağırılabilirsiniz. Bankaların kolay kredi çekme işlemlerinde sizlerden isteyeceği belgeler aşağı yukarı şu şekildedir ;

Özel Sektör Çalışanı

Kamu Çalışanı

Emekli

Vergi Levhalı
Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisiNüfus cüzdanı aslı veya fotokopisiNüfus cüzdanı aslı veya fotokopisiNüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi
Maaş bordrosuMaaş bordrosuEmekli aylık dökümüGüncel vergi levhası
SGK dökümüİkametgah belgesiİkametgah belgesiİmza sirkülerisi
İkametgah belgesiTaşıt ruhsat veya faturasıTaşıt ruhsat veya faturasıOda kayıt belgesi (Çok önemli)
İş yeri imza sirkülerisiKonut tapu aslı veya fotokopisiKonut tapu aslı veya fotokopisiBilanço ve gelir tablosu aslı veya fotokopisi
Taşıt ruhsat veya fatura*Varsa ise gelir belgesiVarsa ise gelir belgesiTicaret sicil gazetesi
Konut tapu fotokopisi*Taşıt ruhsat veya fatura aslı fotokopisi
Varsa ise gelir belgesiKonut tapu aslı veya fotokopisi
Varsa ise gelir belgesi

 

 

Özet
En Kolay Kredi Veren Bankalar
Makale Adı
En Kolay Kredi Veren Bankalar
Makale Tanıtımı
kredi çekme işlemlerinde daha kolay şekilde müşterilerine kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankaları isterseniz hemen sizler için sıralayalım. En Kolay Kredi Nasıl Çekilir? En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?CepteTeb Nkolay Kredi İş Bankası Anında Kredi Akbank Direkt Kredi Yapı Kredi Anında Kredi ING E-Kredi
Yazar
Kurucu
Kolay Kredi
Kurucu Logosu
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir