"Enter"a basıp içeriğe geçin

Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı

 

Garanti Bankası, müşterilerine sunduğu harika ürünlerin arasına bir yenisini daha ekliyor. Harcadıkça kazandıran bir kredi kartı olan garanti Miles & Smiles, kullanıcılarına birçok avantaj ve fırsat sunuyor. Peki nedir bu Miles & Smiles? Ne Gibi Özellikleri Var? İsterseniz hemen kısa ve net bir şekilde size aktaralım. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde bu harika kredi kartına nasıl başvurabileceğinizi de size anlatacağız.

Garanti Miles & Smiles Ayrıcalıkları ve Fırsatları

 • Miles & Smiles kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde, yaptığınız alışverişin sektörüne göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.
 • MasterCard’ın günümüzde neredeyse her yerde geçerli olması nedeni ile her yerde mil kazanırsınız, kolayca mil puan kazanır ve küçük alışverişlerinizde bile mil kazanırsınız.
 • Türk Hava Yolları Miles & Smiles Sık Uçuş Programı durumunuz Classic Plus ise, alışverişinizde % 25 daha fazla mil kazanırsınız; Durumunuz Elite ve Elite Plus ise, alışverişinizde % 50 daha fazla mil kazanırsınız.
 • Türk Hava Yolları satış ofislerinden ve THY resmi internet sitesinden satın aldığınız uçak biletleri için yaptığınız her 1 TL harcama başına 1 mil kazanabilirsiniz, isterseniz bu alışverişlerinizde taksitle ödeme yapabilirsiniz.
 • Birikmiş millerinizi, Türk Hava Yolları Miles & Smiles Sık Uçuş Programı’nda daha yüksek bir duruma yükseltmek ve daha yüksek bir duruma geçerek daha fazla mil kazanmak için kullanabilirsiniz.
 • Garanti POS makinelerinde Miles & Smiles American Express kullandığınızda restoranlarda % 50 daha fazla mil kazanabilirsiniz.
 • Advance Miles ile bedava biletinizi hemen alabilir ve beklemeden uçabilirsiniz.
 • Kazandığınız millerle diğer ödül milleri ve biletleri alabilir, uçuş sınıfınızı yükseltebilirsiniz.
 • Milinizi uçuşlarınız için kullanmanın yanı sıra, isterseniz alışverişte veya havaalanı vergisi ödemelerinde de kullanabilirsiniz.
 • Miles & Smiles Platinum veya Privé kart sahibiyseniz, seyahatinizle ilgili her türlü seyahat ve danışma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Miles & Smiles Platinum veya Privé kart sahibiyseniz, American Express ile Türkiye’deki yüzlerce markanın özel indirimlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Havaalanlarının VIP Lounge alanlarından yararlanabilirsiniz.
 • Transferleriniz için havaalanı servisi, kiralık araba ve özel şoför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Güçlü seyahat sigortalarıyla güvenle seyahat edersiniz.

Garanti Miles & Smiles Platinum ile;

Standart Miles & Smiles kredi kartına ek olarak;

 • Normal Miles & Smiles kredi kartına göre, American Express ile % 25 daha fazla mil kazanırsınız.
 • Türkiye’deki en güçlü seyahat ve konsiyerj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Otellerde, restoranlarda ve yüzlerce seçkin markada % 10-15 arasında özel indirimlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Priority Pass Card ile, tüm dünyada 600’den fazla havaalanında CIP salonlarından yararlanma ayrıcalığına sahip olursunuz.

Garanti Miles & Smiles Privé ile:

Miles & Smiles Platinum kredi kartına ek olarak;

 • Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada seyahat ve konsiyerj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Miles & Smiles Trink Mobil:

Miles & Smiles Trink Mobile ile cep telefonunuzdaki uygulamayı kullanarak, Trink okuyucunun ve MasterCard’ın geçerli olduğu 15.000’den fazla yerde 35 TL’ye kadar olan harcamalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebileceksiniz. PayPass okuyucu ile en küçük alışverişlerinizde bile mil kazanın. Garanti bankasından avans hesap açmak istiyorsanız Garanti Avans Hesap Açmak – Avans Hesap Nasıl Açılır başlıklı makalemizi okuyarak avans hesap başvurusunda bulunabilirsiniz.

Miles & Smiles Kredi Kartının Müşterilerine Sunduğu Özel Hizmetler:

Tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir seyahat deneyimi için planlamaya başladığınız andan, geri dönene kadar Miles & Smiles Kredi Kartının özel hizmetlerinden yararlanın.

Garanti Seyahat Hattı:  0212 310 23 24

Miles & Smiles Platinum Travel & Concierge Yardım Hattı: 0212 310 23 23

Miles & Smiles Privé Travel & Concierge Yardım Hattı: 0212 310 23 33

 

Miles & Smiles Havaalanı Hizmetleri

Miles & Smiles kredi kartı ile park yeri ararken zaman kaybetmeyeceksiniz. Vale park hizmetinden her yerde %40 indirimli yararlanabilirsiniz. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’nda vale park hizmetinden %50 indirimli yararlanabilirsiniz. Transferleriniz için havaalanı servisi, kiralık arabalardan yararlanabilirsiniz.

Garanti Seyahat Sigortaları

Miles & Smiles kredi kartınızla yurtdışına seyahat ederken seyahat iptali, bagaj gecikmesi, ferdi kaza, acil sağlık gideri ve kayak sigortaları kapsamındasınız. Ayrıca, Schengen vizenizi alırken ayrı bir seyahat sigortası poliçesi satın almanız gerekmez.

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu

 

Yukarıda da basit bir şekilde görebileceğiniz gibi, Garanti Miles & Smiles kredi kartının müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar say say bitmemekte. Siz de Garanti Miles and Smiles kredi kartı sahibi olarak bu ayrıcalıkların hepsinden faydalanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Garanti miles and smiles başvurusu nasıl yapılır?

 • İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Garanti BBVA resmi internet sitesinde Miles and Smiles kredi kartı sayfasını ziyaret etmek. Bu sayfada hemen başvur butonuna tıklayarak gerekli bölümleri doldurduktan sonra kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti BBVA mobil uygulaması sayesinde de bunu yapabilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri sayesinde başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Miles and Smiles ürününe başvurmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Size gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.
 • Garanti Bankası şubeleri yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Eğer yukarıdaki yöntemler aracılığıyla işleminizi tamamlayamadıysanız, Garanti Bankası şubelerinden de Miles and Smiles başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden evrak istenebileceğini unutmayın, gerekli evrakları öğrendikten sonra şubeye hazırlıklı gidin.
Özet
Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu
Makale Adı
Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu
Makale Tanıtımı
Garanti Miles & Smiles kredi kartı almak ve Garanti Miles & Smiles kredi kartı avantajları hakkında aklınıza takılan her soruya yanıt verdik.
Yazar
Kurucu
Kolay Kredi
Kurucu Logosu
  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir